DLS06

sl Fushëveprimi: përshtatshme për produktet plotësisht automatike paketim në formë pluhuri ose në formë grimcuar me të vogël qese matjes Lineariteti.
      Model:    DL-S06
      Madhësia bagging varg:    L40-200mm
   W30-50mm
      Shpejtësia Paketimi:    20-60 prerë / min      (Bazuar në gjatësinë qese dhe karakteristike materiale)
      type Furnizimi me energji elektrike:    1Ph.380V 50Hz
      Sasia ajër i ngjeshur:    6 kg / cm2 600L / min
      zhurma punës:    ≤68db
      film width Max:    600mm
      Plotësimi kapacitetit:    0.5-50g bazuar në kokrrizë
      Machine Gjerësia:    1620mm

Detail Product

Informacione Video

surporting

Karakteristikat dhe karakteristika të strukturës kryesore:

1. Sistemi i kontrollit të ndihmës është përdorur për ngritjen dhe uljen e bar horizontale nënshkrimin, e cila përmirëson kapacitetin paketim, dhe mundëson ndryshim të lehtë të gjatësisë qese nga thjesht duke vendosur të dhënat numerike.
2. peshon-tabelë është e kontrolluar nga motor ndihmës, e cila një rregullim të vogël sinkron mund të kryhet nga thjesht duke vendosur të dhënat numerike.
3. Produkt funksion kujtesës të dhënave është përdorur për operacion të thjeshtë. Kur ndryshon madhësive produkt, gjatësia qese mund të ndryshohet lehtë duke vendosur Numrin serik të prodhimit.
4. E kombinuar me produkte të gatshme menaxhimin e pajisje, Cartooning makinë mund të formojnë një linjë të plotë të prodhimit.
5. Koordinuar me shumë matëse dhe pajisje të tilla si auger dhe volumetrike pajisje mbushur kupa për matje të saktë mbushje.


 • Previous:
 • Next:

 • 单例_副本product-1_副本

  双例_副本             product-2_副本

 • produkteve të përafërta

  na kontaktoni

  • 86-15921556756
  • No.9881, Songze Rd, Qingpu Zona Industriale, Shanghai, China Sales Manager: 86-15921556756
  • Venus_Soontrue@outlook.com
  • +8613258222186

  Lajmet e fundit

  Upsates falas

  https://www.facebook.com/soontruevenus.oversales