Doy packing with Multi-head weigher

stand pouch  Scope:           

Suitable  for weighing all kinds of solid, light particle, block product. Such as puffed food, snack food, nuts, seeds, almonds,          pistachios, pine nuts, seeds, fruit, jelly, soy food, frozen food, pet food etc. automatically feeding, can automatically take bag,        code printing, open bags, quantitative filling, filling nitrogen and heat sealing etc.

 

      Model:    GDR100E 
      Madhësia Bag:    L: 120 mm-300mm
     W: 90mm-210mm
      Shpejtësia Paketimi:    10 ~ 65bags / min
      type Paketimi:    Qëndroni qese, qese zinxhir, qese M etj qese parregullt
      Furnizimi me energji elektrike:    380V
      Compress konsumojnë ajrit:    5-7kg / c㎡, 500L / min
      materiale Paketimi:    Single shtresë PE, PE komplekse film, etj
      Fuqia e Përgjithshme:    3.5kw
      Pesha:    1000kg
      Dimensioni jashtme:    2100mmx1280mmx1580mm

 

 

 


Detail Product

Informacione Video

SURPORTING

Karakteristikat dhe karakteristika të strukturës kryesore:

1. drejtimin e makinës është e kontrolluar nga PLC me ekran të madh LCD.
2. pajisur me ndjekja automatike probleme, reagime dhe sistemi alarmante, ajo kryen ekran në kohë reale të gjendjes running.
3. Pajisja Unique zbulimin mekanike për ndjekjen bosh qese është në dispozicion për të përmirësuar siguri nënshkrimin.
Sistemi ngarje 4.Main është aplikuar me frekuencë conversionwith rregullimin përparuar me shpejtësi stepless. Çdo Orientimi cikël është controlledby mekanizmi i saktë ndarëse cam për të përfunduar drejtimin e makinës të plotë.
5. Unique mënyrë pune 10-stacioni siguron një efekt ideal paketim.
6. E kombinuar me peshore multi-kokë, Auger dhe filxhan volumetrike fillingdevices për matje të saktë.
7.The dizajn makinë përputhet me standardet kombëtare GMP, dhe sistemin e mbrojtjes e sigurisë theelectric ka kaluar er normë.


 • Previous:
 • Next:

 • platform

  Lifter

  multi-head

  auger filler

  screw lifter

 • na kontaktoni

  • 86-15921556756
  • No.9881, Songze Rd, Qingpu Zona Industriale, Shanghai, China Sales Manager: 86-15921556756
  • Venus_Soontrue@outlook.com
  • +8613258222186

  Lajmet e fundit

  Upsates falas

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.