YL400 makine vertikale paketim

liquid Fushëveprimi:

1. Ushqimi: erëza soje, vezë e bardhë, lëng perimesh, jam, salcë sallatë, salcë Hiku dridhura (homogjen), peshk dhe mbushje mish, lotus arrë paste, sheqer paste bathë dhe mbushje të tjera, si dhe pije të pjesa më e madhe e madhe.

2. Jo-ushqimore: vaj, pastrues, yndyrat, paste industriale etj

 

      Model:    YL400
      Madhësia Bag:    L: 120 mm-500mm
     W: 100mm-250mm
      Shpejtësia Paketimi:    4 ~ 20bags / min
      Plotësimi kapacitetit:    500-7500g
      Materiale Paketimi filmit:    NY / PE, Etc
      Furnizimi me energji elektrike:    380V 50Hz 1PH
      Compress konsumojnë ajrit:    6 kg / c㎡ 300L / min
      zhurma Machine:    ≤75db
      Fuqia e Përgjithshme:    3KW (nuk përfshijnë sistemin mbushje)
      Pesha:    620kg
      Dimensioni jashtme:    1300mmx900mmx2000mm

Detail Product

Informacione Video

Surporting

Karakteristikat dhe karakteristika të strukturës kryesore:

1. High-precision bagging automatike, mbushje dhe paketim të lartë viskozitet dhe të lartë temperaturë të materialeve;

2. Extruding dhe decompressing paketimit.

3. korrozionit-rezistente material për sanitare lartë standarde;

4. çelik inox Pothuajse të gjithë, duke siguruar sanitare të lartë të ushqimit dhe rezistencë të mirë korrozioni strukturë solide kryesore, me multi-gjuhë MMI, e lehtë për operacion;

5. Lejo kombinimin optimal me një shumëllojshmëri të sistemeve të mbushjes për rezultat të mirë paketimit.

 


 • Previous:
 • Next:

 • na kontaktoni

  • 86-15921556756
  • No.9881, Songze Rd, Qingpu Zona Industriale, Shanghai, China Sales Manager: 86-15921556756
  • Venus_Soontrue@outlook.com
  • +8613258222186

  Lajmet e fundit

  Upsates falas

  https://www.facebook.com/soontruevenus.oversales