ZB803 lloj jastëk makinë paketim

shaqima_副本 Fushëveprimi:Të përshtatshme për paketimin e mesme e tortë, bukë, galetë, karamele,

produkt përditshme, hardware, kuti apo tabaka produkte të parregullt etj

 

      Model:      ZB803
      Bagging size range:      L 150-990mm
     W100-350mm
     H 20-120mm
      Max packing film width:      800mm
      Packing speed:      10-80bags/min
      Power supply type:      1Ph.220V 50Hz
      General power:      6KW
      Machine weight:      1150Kgs
      Machine dimensions:      2900X1200X1800mm

Detail Product

Informacione Video

Surporting

Karakteristikat dhe karakteristika të strukturës kryesore:

Struktura makinë 1. projektuar mirë, të lehtë për të ruajtur, të ulët e zhurmshme, nuk ka nevojë të bëni për shumë rregullimi, makinë të hapur direkt duke përdorur.

makinë 2. mund të zgjedhin për pajisje me transportues automatike ushqyerit, zgjerueshmëri të mirë.

qese 3.Të gjitha me qëllim të ish, mund të rregullojë lirisht. operacion i lehtë dhe të shpejtë.

4. Dizajni makinës përputhet me standardin National GMP. 


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  na kontaktoni

  • 86-15921556756
  • No.9881, Songze Rd, Qingpu Zona Industriale, Shanghai, China Sales Manager: 86-15921556756
  • Venus_Soontrue@outlook.com
  • +8613258222186

  Lajmet e fundit

  Upsates falas

  https://www.facebook.com/soontruevenus.oversales