ZL300S makine vertikale paketim

1 Fushëveprimi:

Të përshtatshme për paketim plotësisht automatike e granula, shirita, feta, plise, pluhura, dhe sphericals, etj

         Model:    ZL300S
         Madhësia Bag:    L: 80mm-320mm
     W: 100mm-250mm
         Shpejtësia Paketimi:    15 ~ 60bags / min
         Furnizimi me energji elektrike:    220V 50Hz 1PH
         Compress konsumojnë ajrit:    6 kg / c㎡ 620L / min
         zhurma Machine:    ≤75db
         Fuqia e Përgjithshme:    4.6kw
         Pesha:    1180kg
         Dimensioni jashtme:    2070mmx1275mmx1930mm

Detail Product

Informacione Video

Surporting

Karakteristikat dhe karakteristika të strukturës kryesore:

Makina është e pajisur me një aks të vetme ose të dyfishtë boshti ndihmës sistemin e kontrollit, sistemi horizontal vulosës kontrollohet nga ndihmës. Makinë mund të bëjë nënshkrimin 4 anë, gusseted qese të qëndrojë. Dhe mund të jetë i lidhur me filler auger, peshore multi-kokë, sistemi volumetrike filxhan.


 • Previous:
 • Next:

 • ff7efb552

 • na kontaktoni

  • 86-15921556756
  • No.9881, Songze Rd, Qingpu Zona Industriale, Shanghai, China Sales Manager: 86-15921556756
  • Venus_Soontrue@outlook.com
  • +8613258222186

  Lajmet e fundit

  Upsates falas

  https://www.facebook.com/soontruevenus.oversales