ZL350 makine vertikale paketim

180 snacks Fushëveprimi:Të përshtatshme për paketim plotësisht automatike e granula, shirita, feta, plise, pluhura, dhe sphericals, etj
      Model:       ZL350
      Madhësia Bag:       L: 80mm-430mm
        W: 90mm-350mm
      Shpejtësia Paketimi:       15 ~ 70bags / min
      Furnizimi me energji elektrike:       220V 50Hz 1PH
      Compress konsumojnë ajrit:       ≥6kg / c㎡
      zhurma Machine:       ≤75db
      Fuqia e Përgjithshme:       4.91kw
      Pesha:       980kg
      Dimensioni jashtme:       2050mmx1550mmx1800mm

 

 

 

 


Detail Product

Informacione Video

SURPORTING

Karakteristikat dhe karakteristika të strukturës kryesore:

1. Kjo makinë është e pajisur me ndihmës ngarje sistemin monoaxial ose biaxial kontrollit. Servo letër të vetme tërhequr dhe servo letër dyfishtë tërhequr mund të zgjidhet në bazë të produktit përmban anddifferent materialeve të paketimit, dhe gazeta tërhequr sistemi byvacuum adsorption mund të zgjidhen për të mbajtur plotësisht letër tërhequr gjatësi të qetë dhe qese të sakta. 
Kërkesat e ndryshme 2.To ti arrij përdoruesit, dy opsione janë në dispozicion për mekanizëm vulë fund: sistemi pneumatik makinës dhe sistemit të ndihmës ngarje.
3. Diversified stilet paketim mund të kryhet duke përfshirë paketë jastëk tip, anë hekurosje paketë, gusseting paketë, paketë trekëndësh, paketë punching, multi-qese paketë të përbashkëtat dhe multi-qese pako i bashkuar me gjysmë qese grushta.
4. Disa pajisje shtesë mund të jetë e pajisur në makinë, të tilla si kompjuterizuar peshore multi-kokë, auger filler, shkallë elektronike, volumetrike pajisje mbushur kupa dhe kështu me radhë.
5. Dizajni makinës përputhet me standardet kombëtare GMP, dhe sistemi elektrik mbrojtjen e sigurisë ka kaluar er normë.


 • Previous:
 • Next:

 • platform

  Lifter

  multi-head

  auger filler

  screw lifter

 • na kontaktoni

  • 86-15921556756
  • No.9881, Songze Rd, Qingpu Zona Industriale, Shanghai, China Sales Manager: 86-15921556756
  • Venus_Soontrue@outlook.com
  • +8613258222186

  Lajmet e fundit

  Upsates falas

  https://www.facebook.com/soontruevenus.oversales