Контактирајте не

Шангај Soontrue Машини Опрема копродукции, ООД

адреса

No.9881, Songze Rd, Qingpu индустриска зона, Шангај, Кина

телефон

86-15921556756

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне
Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Испратете ја вашата порака до нас:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

Испратете ја вашата порака до нас:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
WhatsApp Онлајн Chat!