Na kontaktoni

Shanghai Soontrue Machinery Equipment Co, Ltd

Adresë

No.9881, Songze Rd, Qingpu Zona Industriale, Shanghai, China

E-mail

Venus_Soontrue@outlook.com

telefon

86-15921556756

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite
të shtunën: 10:00 në 2pm
dielën: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?

Send your message to us:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

Send your message to us:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
WhatsApp Online Chat!