• за нас (1)
  Позадина на компанијата
  Soontrue главно се специјализирани за производство на машини за пакување.Која е основана во 1993 година, со три главни бази во Шангај, Фошан и Ченгду.Седиштето се наоѓа во Шангај.Површината на растенијата е околу 133.333 квадратни метри.Повеќе од 1700 вработени.Годишното производство е повеќе од 150 милиони американски долари.Ние сме водечко производство кое ја создаде првата генерација на пластична машина за пакување во Кина.Регионална канцеларија за маркетинг услуги во Кина (33 канцеларија).кој зазема 70~80% пазар.
 • за нас (2)
  Пакување индустрија
  Машините за пакување Soontrue се широко користени во хартиена хартија, закуска храна, индустрија за сол, пекарница, индустрија за замрзната храна, пакување во фармацевтската индустрија и течно пакување итн.
 • за нас (3)
  Зошто да изберете Soontrue
  Историјата и обемот на компанијата ја одразуваат стабилноста на опремата до одреден степен;Исто така е корисно да се обезбеди услуга по продажбата на опремата во иднина.

  Нивните се многу успешни случаи за автоматска линија за пакување се направени од наскоро вистина и за нашите домашни и за странски клиенти.Имаме повеќе од 27 години искуство на полето на машината за пакување за да ви дадеме најдобра услуга.

БЛОГ

 • Основен водич за машини за пакување храна

  Квалитетната машина за пакување храна е клучна кога станува збор за ефикасно пакување на различни прехранбени производи.Овие машини се дизајнирани да ракуваат со автоматско пакување на зрнести ленти, таблети, блокови, топчиња, прашоци, итн. Ова ги прави идеални за пакување на различни грицки, чипсови, пупки...

 • Ефикасност на VFFS автоматска машина за пакување со четиристрано запечатување индиски ореви

  Ако сте во индустријата за пакување храна, знаете колку е важно да имате сигурна и ефикасна машина за пакување.Кога пакувате деликатни производи со неправилна форма, како што се индиските ореви, VFFS (вертикална форма за полнење заптивка) автоматска машина за пакување со четири страни е совршено решение.ВФ...

 • Поедноставете го процесот на пакување со хоризонтална машина за пакување

  Дали сте уморни од процесот на пакување на сапун, сунѓери за перење, салфетки, прибор за јадење, маски и други секојдневни потреби, кој одзема многу време и труд?Хоризонталните машини за пакување се вашиот најдобар избор, кој може да го поедностави вашиот процес на пакување.Хоризонталната машина за пакување е разноврсна...

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
WhatsApp онлајн разговор!