Historia e markës

1993 Vitet

Soontrue Machinery u themelua në vitin 1993. Është ndërmarrja e parë në Kinë që zhvillon dhe prodhon në mënyrë të pavarur makineri paketimi dhe makineri ushqimore.

Në të njëjtin vit lindi makina e parë e paketimit të ushqimeve të llojit jastëk, e cila ndryshoi historinë e paketimit manual në industrinë e pjekjes.Si gjenerata e parë e makinerive të paketimit plastik në Kinë, ajo ka krijuar shitje në shkallë të gjerë në industrinë e pjekjes.

1
2

2003 Vitet

Për të zbatuar strategjinë drejt lindjes, u krijua Shanghai Soontrue Packaging Machinery Co., Ltd. dhe makinat e paketimit vertikal u vendosën në Shangai.Ekipi i projektit R & D të projektit të makinës së paketimit të çanta të përgatitura paraprakisht u krijua zyrtarisht;Kompania ka zhvilluar makinën e parë të paketimit automatik të peshqirëve të letrës, ZB200, e cila thyen historinë që makineritë vendase të paketimit të peshqirëve të letrës janë të gjitha të importuara.Në të njëjtin vit, Soontrue kaloi certifikimin ndërkombëtar të sistemit të cilësisë ISO9001-2000.

2004 Vitet

U krijua Divizioni i Biznesit të Kripës së Shangait dhe u zhvillua paketa e parë e vogël e kripës (e pajisur me peshore elektronike).Suksesi i kërkimit dhe zhvillimit të makinës së paketave të rrumbullakëta të kompanisë Chengdu dhe makinerisë së dumplings, plotësisht në fushën e pajisjeve të derdhura të industrisë së ngrirë të shpejtë.

3
4

2005 Vitet

Shanghai Soonture Machinery Equipment Co., Ltd. u krijua, e vendosur në Parkun Industrial të Shanghai Qingpu, kompania mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 50 hektarë tokë.Në të njëjtën kohë, ne zhvilluam me sukses gjeneratën e parë të makinës automatike të paketimit vertikal të serisë ZL, e cila hyri në industri të lëngshme, erëza, kripë, pluhur, ngrirje të shpejtë dhe industri të tjera.Gjenerata e parë e makinës së paketimit të letrës me tërheqje të butë ZB300 u zhvillua për të zgjidhur problemin e paketimit të letrës me tërheqje të butë.Dhe nënshkroi linjën e parë të prodhimit me shumë linja me farmaceutikën Shanghai.Në të njëjtën periudhë, Shanghai, Foshan, Chengdu tre baza që operojnë në industri të ndryshme: Kompania Shanghai është ushqimi i kohës së lirë, kripë, letër, industria farmaceutike pluhur qumështi;Kompania Foshan është në industrinë e pjekjes;Kompania Chengdu është industria e ngrirjes së shpejtë.

2007 Vitet

Gjenerata e parë e makinës së paketimit vertikal me shpejtësi të lartë u zhvillua me sukses dhe hyri në tregun e Amerikës së Veriut;Zhvilluar me sukses makineri për ushqimin e qeseve me 12 stacione, makine për ushqimin e qeseve me zinxhir të hapur.

5
6

2008 Vitet

Chengdu Soontrue Leibo Machinery Equipment Co., Ltd. u themelua, u vendos në Parkun Industrial Chengdu Wenjiang, kompania mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 50 hektarë tokë.Kompania e Shangait fitoi trofeun e "100 sipërmarrjeve më të mira të pjekjes" të dhënë nga ekspozita kineze e pjekjes së shoqatës kombëtare të industrisë industriale dhe komerciale të pjekjes.

2009 Vitet

U krijua divizioni i biznesit vertikal të makinerive të Shangait dhe divizioni i biznesit të makinerive për ushqimin e qeseve;Kompania Chengdu bëhet një ndërmarrje e teknologjisë së lartë;Konferenca Botërore e Industrisë së Kripës, lansimi ekskluziv i makinerive të paketimit me qese në këmbë GDR100, rifreskon formën tradicionale të paketimit të vetëm të industrisë së kripës.

7
8

2011 Vitet

Foshan Soontrue Machinery Equipment Co., Ltd. u themelua, u vendos në Parkun Industrial Foshan Chencun, kompania mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 60 hektarë tokë.Kompania e Shanghait nënshkroi përsëri një kontratë me kompaninë japoneze TOPACK dhe themeloi Njësinë e Biznesit të Makinerisë Shanghai DuoLian.Dhe përqendrohuni në paketimin STICK, së bashku me ndërmarrjet e qumështit Beingmate standarde, linja e prodhimit të qumështit të paketimit STICK të personalizuar me sukses për ndërmarrjet Beingmate, hyjnë plotësisht në fushën e pajisjeve të industrisë së qumështit.

2013 Vitet

Soontrue ka hyrë në epokën e zhvillimit të shpejtë, modeli i biznesit të divizionit të biznesit të menaxhimit të pavarur, i ndarë në industrinë e letrës, vertikale, çanta, industrinë e kripës, makinë me shumë linja, pjekje, të ngrira, tetë divizione biznesi inteligjente, lojë më efikase për të talentin e çdo stafi, performanca e kompanisë është gjithashtu progres i shpejtë.
Divizioni i Biznesit të Industrisë së Kripës së Shanghait, linja e prodhimit të kutisë së paketimit të merimangës me dorë të paketimit me qese, e vënë në treg.Makina e paketimit të letrës së Shangait të Divizionit të Biznesit Makina automatike e paketimit për nxjerrjen e letrës së butë fitoi Çmimin e Progresit Shkencor të Qarkut Qingpu, fitoi 2013 "Projekti i transformimit të arritjeve të teknologjisë së lartë të Shangait 100 ndërmarrjet kryesore".

9
10

2014 Vitet

Themeluar Shanghai Soontrue Fengguan Packaging Co., Ltd., zhvilloi dhe projektoi një makinë balsimi të mesme letre në internet, makinë balsimi të mesme letre të butë, makinë balosëse të madhe.Kompania Foshan zhvilloi në mënyrë të pavarur avionin me çarter të mesëm, hapi tregun sekondar të paketimit dhe bashkëpunoi me Omron për të zhvilluar krahun mekanik dhe manipuluesin automatik;Në të njëjtin vit, ajo fitoi titullin "Ndërmarrje e markës së shkëlqyer në industrinë ushqimore të pjekur në Kinë".

2017 Vitet

Me rritjen e tregtisë elektronike, zhvillimi i nxjerrjes së letrës së butë, makinerisë së paketimit të letrës në internet;Kompania e makinerive të ushqimit të qeseve ka arritur 26 zyra në të gjithë vendin, ka krijuar shitje në Evropë, Shtetet e Bashkuara, Azinë Juglindore dhe rajone të tjera dhe ka një ndikim më të madh në ushqim, pije, produkte qumështi, mjekësi, kimikate ditore dhe nevojat e përditshme dhe industri të tjera. .Kompania e Shangait ka kaluar certifikimin e "sistemit të menaxhimit të pronësisë intelektuale".

12

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
WhatsApp Online Chat!