Qese qese e përgatitur paraprakisht

E aplikueshme

 

Makina plotësisht automatike e paketimit të qeseve të gatshme është e përshtatshme për qeset e gatshme që mbushin lëngje, pluhura, granula dhe salca etj. zinxhir ose kapak i rimbyllshëm, ose qese në formë për industrinë ushqimore, pijesh, farmaceutike dhe kozmetike.Përparësitë konkurruese të çantave të përgatitura paraprakisht qëndrojnë në shumëllojshmërinë dhe kompleksitetin e pafund të formave të mundshme që plotëson kërkesat e larta të konsumatorëve për dizajn modern të paketimit.

 

112

Detajet e produktit

Informacion Video

52

Pluhur

pluhur

Granule

lloji i paketimit të parapërgatitur

Makinë revelant


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  WhatsApp Online Chat!