• rreth nesh (1)
  Sfondi i kompanisë
  Soontrue kryesisht specializohet në prodhimin e makinerive të paketimit.E cila u krijua në 1993, me tre baza kryesore në Shanghai, Foshan dhe Chengdu.Selia është e vendosur në Shanghai.Sipërfaqja e bimëve është rreth 133.333 metra katrorë.Më shumë se 1700 staf.Prodhimi vjetor është më shumë se 150 milionë USD.Ne jemi një prodhues lider që krijoi gjeneratën e parë të makinerive të paketimit plastik në Kinë.Zyra rajonale e shërbimit të marketingut në Kinë (zyra 33).e cila zinte 70~80% treg.
 • rreth nesh (2)
  Industria e paketimit
  Makinat e paketimit Soontrue përdoren gjerësisht në letrën e hollë, ushqimin e ushqimit, industrinë e kripës, industrinë e bukës, industrinë e ushqimit të ngrirë, paketimin e industrisë farmaceutike dhe paketimin e lëngshëm etj. Soontrue gjithmonë përqendrohet në linjën e sistemit të paketimit automatik për projektin e gjelit të detit.
 • rreth nesh (3)
  Pse të zgjidhni Soontrue
  Historia dhe shkalla e kompanisë pasqyrojnë stabilitetin e pajisjeve në një masë të caktuar;Është gjithashtu e dobishme për të siguruar shërbimin pas shitjes së pajisjeve në të ardhmen.

  Ata janë shumë raste të suksesshme në lidhje me linjën e paketimit automatik janë bërë nga së shpejti të vërtetë për klientët tanë vendas dhe jashtë shtetit.Ne kemi më shumë se 27 vjet përvojë në fushën e makinës së paketimit për t'ju ofruar shërbimin më të mirë.

BLOG

 • Udhëzues bazë për makinat e paketimit të ushqimit

  Një makineri cilësore e paketimit të ushqimit është thelbësore kur bëhet fjalë për paketimin efikas të një shumëllojshmërie produktesh ushqimore.Këto makina janë të dizajnuara për të trajtuar paketimin automatik të shiritave kokrrizorë, tabletave, blloqeve, sferave, pluhurave, etj. Kjo i bën ato ideale për paketimin e një sërë ushqimesh, patatinash, kokrra...

 • Efikasiteti i makinës ambalazhuese automatike të vulosjes me katër anë të arrës shqeme VFFS

  Nëse jeni në industrinë e paketimit të ushqimit, e dini rëndësinë e të paturit të një makinerie paketimi të besueshme dhe efikase.Kur paketoni produkte delikate dhe me formë të çrregullt, si shqeme, një makinë automatike e paketimit me vulë me katër anë VFFS (Vertical Form Fill Seal) është zgjidhja perfekte.VF...

 • Thjeshtoni procesin tuaj të paketimit me një makinë paketimi horizontal

  Jeni të lodhur nga procesi i paketimit që kërkon kohë dhe punë intensive të sapunit, sfungjerëve të larjes, pecetave, takëmeve, maskave dhe nevojave të tjera të përditshme?Makineritë e paketimit horizontal janë zgjedhja juaj më e mirë, të cilat mund të thjeshtojnë procesin tuaj të paketimit.Makina e paketimit horizontal është një pajisje e gjithanshme...

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
WhatsApp Online Chat!