Fasule AUTOMATIKE / KUFIZUAR / GRANULES ALMOND GRANULES PAKETA PAKETIMI MAKINA

i zbatueshëm

Shtë i përshtatshëm për paketimin automatik të rripit, fletës, bllokut, formës së topit, pluhurit dhe produkteve të tjera.

Detail Product

Informacione Video

Specification

 model GDR100K
 Shpejtësia e paketimit 6-45 çanta / min
 Madhësia e çantës L120-400mm W 150-300mm
 Formati i paketimit Baganta (qese të sheshtë, çantë qëndrimi, çantë zinxhiri, çanta dore)
 Furnizimi me energji elektrike 3.5KW
 Konsumi i ajrit 5-7kg / cm²
 Materiali i paketimit PE me një shtresë të vetme, film kompleks etj
 Pesha e makinerisë 1000 kg
 Përmasat e jashtme 2300 * 1600 * 1600mm

Karakteristikat kryesore dhe tiparet e strukturës

1. E gjithë makina miraton sistemin e kontrollit të dyfishtë servo, bazuar në veçorinë e materialit dhe paketimin e diferencës materiale mund të zgjedhin strukturën e filmave tërheqës / tërheqje të vetme / tërheqje të dyfishtë  dhe mund të opsionojë sistemin filmik të tërheqjes me vakum.

2. Sistemi i kontrollit horizontale servo, mund të arrijë presion horizontal të vulës dhe vendosjen automatike dhe rregullimin e goditjes horizontale të hapjes së vulës.

3. Lloji i paketimit: Qese jastëk, çantë gusset, çantë trekëndëshi, çantë shënimi vrimash, çantë lidhëse.

4. Mund të përputhet me shkallë me shumë kokë, shkallë auger, shkallë elektrike, shkallë vëllimi, mund të arrijë një matje të saktë.

optional accessories

12

● Karakteristikat
1. Një nga peshat më të mëdha ekonomike dhe të qëndrueshme me shumë koka në botë më të mirë me kosto më të mirë
2. Stagger Dump shmang sendet më të mëdha të grumbulluara
3. Kontrolli individual i ushqyesit
4. Ekrani me prekje miqësore me përdoruesin të pajisur me gjuhë të shumëfishtë
5. I përputhshëm me të vetme aparate paketimi, bagazhe rrotulluese, makine filxhani / shishe, tabaka me tabaka etj.
6. 99 program i paravendosur për detyra të shumta.

 

14 peshore me shumë koka

14

Pika Peshë standarde 14 kokat me peshë shumëkatëshe
Varg peshimi 15g-2000g
Brezi 2.5G
Saktësia -2 0.5-2g
shpejtesi maksimale 110 WPM
Furnizimi me energji elektrike 220V 50HZ 2KW
Vëllimi i hopit 1.6L
Monitorimi Ekran me prekje me ngjyra 10.4 inç
Përmasat 1600 * 1136 * 1374

1600 * 1136 * 1484

 

Z LIDHJE LLOJI

13_ 副本

● Karakteristikat

Transportuesi është i zbatueshëm për ngritjen vertikale të materialit të grurit në departamente të tilla si misri, ushqimi, foragjere dhe industria kimike, etj. Për makinën e ngritjes,

shufra drejtohet nga zinxhirët për të ngritur. Përdoret për ushqimin vertikal të materialit grurë ose bllok të vogël. Ka avantazhe të sasisë dhe lartësisë së madhe ngritëse. 

 

005

PLATFORMI I PUNS

● Karakteristikat

Platforma mbështetëse është e fortë nuk do të ndikojë në saktësinë e matjes së peshës së kombinimit.

Përveç kësaj, tabela e tryezës është të përdorësh pllakën e zbehtë, është më e sigurt dhe mund të shmangë rrëshqitjen.

● Specifikimet

Madhësia e platformës mbështetëse është sipas llojit të makinave.

Konvertuesi i rezultateve

● Karakteristikat

Makina mund të dërgojë çantën e mbushur të përfunduar në pajisjen që zbulon pas paketimit ose në platformën e paketimit. 

● Specifikimet

Lartësia e ngritjes 0.6m-0.8m
Kapaciteti ngritës 1 cmb / orë
Shpejtësia e ushqimit 30 minuta
dimension 2110 × 340 × 500mm
tension 220V / 45W
003

  • Previous:
  • Next:

  • Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

    Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

    Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

    Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne