MAKINË PËR PAKETIMIN VERTIKAL PËR QUMËSHTIN PLUHUR – SË shpejti

E aplikueshme

Është i përshtatshëm për paketimin automatik të shiritit kokrrizor, fletës, bllokut, formës së topit, pluhurit dhe produkteve të tjera.Të tilla si rostiçeri, patate të skuqura, kokoshka, ushqime të fryra, fruta të thata, biskota, biskota, karamele, arra, oriz, fasule, drithëra, sheqer, kripë, ushqim për kafshët shtëpiake, makarona, fara luledielli, ëmbëlsira gome, gjel sheqeri, susam.

Detajet e produktit

Informacion Video

Specifikim

Model ZL230
Madhësia e çantës L: 80mm-300mmW: 80mm-200mm
Gjerësia e përshtatshme e filmit 130mm-320mm
Shpejtësia e paketimit 15-70 thasë/min
Film paketimi Film i laminuar
Furnizimi me energji elektrike 220V 50HZ 1 PH
Kompresoni ajrin që konsumon 6 kg/cm² 250 L/min
Zhurma e makinës ≤75db
Fuqia e përgjithshme 4.0 kw
Pesha 650 kg
Dimensioni i jashtëm 1770mm*1105mm*1500mm

Karakteristikat kryesore dhe tiparet e strukturës

1. E gjithë makina miraton sistemin e kontrollit të servo njëaksial ose biaksial, i cili mund të zgjedhë dy lloje të strukturës së tërheqjes së filmit të vetëm dhe të dyfishtë të filmit, sipas karakteristikave të ndryshme të materialit të paketimit dhe mund të zgjedhë sistemin e filmit tërheqës të adsorbimit vakum;

2. Sistemi i vulosjes horizontale mund të jetë sistemi pneumatik i makinës ose sistemi i makinës servo, për të përmbushur nevojat e ndryshme të përdoruesve të ndryshëm;

3. Format i ndryshëm paketimi: çantë jastëku, çantë hekurosjeje anësore, çanta me gusset, çantë trekëndëshi, çantë grushtimi, lloji i qeseve të vazhdueshme;

4. Mund të kombinohet me peshuesin me shumë koka, peshoren e rrotullës, sistemin e filxhanit të volumit dhe pajisje të tjera matëse, të sakta dhe matëse;

5. Dizajni i të gjithë makinës përputhet me standardin GMP dhe ka kaluar certifikimin CE

aksesorë opsionalë

1010

Shkalla e shpinës

● Veçori

Ky lloj mund të bëjë punë dozimi dhe mbushjeje.Për shkak të dizajnit të veçantë profesional, është i përshtatshëm për materialet me rrjedhshmëri ose me lëngshmëri të ulët, si pluhur qumështi, pluhur albumi, pluhur orizi, pluhur kafeje, pije të ngurta, erëza, sheqer të bardhë, dekstrozë, aditiv ushqimor, foragjere, farmaceutikë, bujqësi. pesticideve, e kështu me radhë.

螺杆

Hopper

Kapëse e ndarë 25L

Pesha e paketimit

1 - 200 g

Pesha e paketimit

≤ 100g, ≤±2%;100 – 200 g, ≤±1%

Shpejtësia e mbushjes

1- 120 herë / minutë, 40 - 120 herë në minutë

Furnizimi me energji elektrike

3P AC208-415V 50/60Hz

Fuqia totale

1.2 Kw

Pesha totale

140 kg

Dimensionet e përgjithshme

648×506×1025mm

Ngritës i gomës

Shpejtësia

3m3/h

Diametri i tubit të furnizimit

Φ114

Fuqia e makinës

0,78 W

Pesha e makinës

130 kg

Vëllimi i kutisë së materialit

200L

Kuti materiale e volumit

1.5 mm

Trashësia e murit të tubit të rrumbullakët

2.0 mm

Diametri spirale

Φ100 mm

Katrani

80 mm

Trashësia e tehut

2 mm

Diametri i boshtit

Φ32 mm

Trashësia e murit të boshtit

3 mm

TRANSTORI I DALJES

● Veçoritë

Makina mund ta dërgojë çantën e përfunduar të paketuar në pajisjen e zbulimit pas paketimit ose në platformën e paketimit.

● Specifikimi

Lartësia e ngritjes 0.6m-0.8m
Kapaciteti ngritës 1 cmb/orë
Shpejtësia e të ushqyerit 30 minuta
Dimensioni 2110×340×500mm
Tensioni 220V/45W

 

003


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  WhatsApp Online Chat!